Made with Podpage
Nov. 22, 2020

Fotoğraf sanatçısı Cem Turgay ve "Babamın Kitaplığı" podcast yayınını hazırlayan Süavi Kendiroğlu Fotoğraf Konuşmalarının bu haftaki konukları.

Fotoğraf Konuşmalarının bu haftaki konukları fotoğraf sanatçısı Cem Turgay ve "Babamın Kitaplığı" podcast yayınını hazırlayan Süavi Kendiroğlu. Cem Turgay karanlık ışıklı, sıra dışı fotoğraflarını nasıl ortaya çıkardığını ve fotoğrafa bakışını anlatıyor. İkinci bölümde "Babamın kitaplığı" podcast yayınını hazırlayan Süavi Kendiroğlu Fransa'nın en önemli fotoğrafçılarından Brassai'ın Picasso ile konuşmalar kitabından söz ediyor ve kitabın önsözünü yazan Ara Güler'in metnini okuyor. https://www.instagram.com/photographycemturgay/ https://camgaleri.com/cem-turgay/ https://www.instagram.com/babamin_kitapligi_podcast/ podcast "Babamın kitaplığı": https://open.spotify.com/show/4AL0TVIvwgG2M36ggPgTVO


Fotoğraf Konuşmalarının bu haftaki konukları fotoğraf sanatçısı Cem Turgay ve "Babamın Kitaplığı" podcast yayınını hazırlayan Süavi Kendiroğlu. Cem Turgay karanlık ışıklı, sıra dışı fotoğraflarını nasıl ortaya çıkardığını ve fotoğrafa bakışını anlatıyor. İkinci bölümde "Babamın kitaplığı" podcast yayınını hazırlayan Süavi Kendiroğlu Fransa'nın en önemli fotoğrafçılarından Brassai'ın Picasso ile konuşmalar kitabından söz ediyor ve kitabın önsözünü yazan Ara Güler'in metnini okuyor.

https://www.instagram.com/photographycemturgay/

https://camgaleri.com/cem-turgay/

https://www.instagram.com/babamin_kitapligi_podcast/

podcast "Babamın kitaplığı": https://open.spotify.com/show/4AL0TVIvwgG2M36ggPgTVO